Бойко Галина Іванівна, колишній директор гімназії, 3 вересня написала заяву про звільнення. З 4 вересня обов'язки директора виконує Музичко Софія Улянівна.

Згідно Закону має бути оголошений конкурс на зайняття посади нового керівника цього навчального закладу. Переможця конкурсу визначає конкурсна комісія, в яку входить у рівній кількості (по дві особи): 

два представники районної ради;
два представники трудового колективу, обрані на загальних зборах колективу;
два представники громадського об'єднання батьків, обрані на загальних зборах;
два представники громадського об'єднання керівників закладів загальної середньої освіти. 

Персональний склад конкурсної комісії в кількості 8 осіб затверджується головою районної ради.

Призначення керівників комунальних підприємств, установ, закладів здійснюється за рішенням районної ради.

На підставі рішення районної ради голова районної ради укладає з керівниками комунальних підприємств, установ, закладів контракт.

На даний момент визначені два представники комісії від громадського об'єднання керівників закладів загальної середньої освіти: Степанча Василь Аскольдович та Крупенко Анатолій Корнійович. Також, за даними, озвученими адміністратором однієї із груп, вчителем інформатики Ігорем Голишем, обрано два представники в комісію від трудового колективу гімназії: Панько Олександр Миколайович та Бірюкова Ірина Миколаївна.

Тобто, імена чотирьох членів конкурсної комісії уже відомі. 

 Представники районної ради ще не обрані.

Щодо представників громадського об'єднання батьків виникли питання. 

6 вересня 2018 року Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області (тел. 0362 22 48 80) зареєстрована громадська організація із статусом юридичної особи «Об’єднання батьків учнів Рокитнівського навчально-виховного комплексу школа І ступеня-гімназія». Засновники два: Киркова Мирослава Анатоліївна і Куришко Віктор Миколайович. Киркова М.А. - голова організації, голова правління. Куришко В.М. - член правління.

Хоча, по-перше, громадські об’єднання батьків можуть реєструватися не обов`язково із статусом юридичної особи. 

По-друге, такі об’єднання, апріорі, мали би реєструватися після рішення загальних зборів батьків, як передбачено а не навпаки, щоби не викликати хвилю питань як щодо правомочності в плані представництва в конкурсних комісіях, так і щодо створення декількох громадських об’єднань, які будуть боротися між собою хто має більше прав. Справа в тому, що в конкурсну комісію по відбору кандидатури на посаду директора мають входити тільки два представники від громадського об’єднання батьків - незалежно від того, скільки тих батьківських об’єднань буде утворено.

Але справа в тому, що громадське об’єднання батьків зареєстроване в органах юстиції по аналогії з громадським об’єднанням директорів шкіл. Там також спочатку дві людини, без відома директорів шкіл, але з відома відділу освіти, зареєстрували громадську організацію, але потім на зборах директорів директори понаписували заяви про вступ і уже всі разом приймали рішення про обрання членів конкурсної комісії. Правда, вже фактично під диктовку керівників району. Такі от громадські організації і вибори членів конкурсної комісії по-рокитнівськи.

Але все, на всіх етапах, залежить від самих людей. І майбутнє гімназії також.

Положення про конкурс, затверджене рішенням районної ради, та перелік тестових питань до претендентів на посади можна прочитати на сайті районної ради

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода