21 вересня 2018 року у всьому світі традиційно відзначають Міжнародний День Миру.
Для декого мир – це повсякденна реальність. На вулицях спокійно, діти ходять до школи, а будинкам не загрожують ворожі снаряди. Проте для дуже багатьох людей у сучасному світі мир – це лише мрія. Ці люди постійно живуть в страху та атмосфері нестабільності, для них кожен день – може стати останнім. Саме для них і існує День миру. 
До цієї дати долучилися і вихованці комунального закладу "Центр дитячої та юнацької творчості" Рокитнівської районної ради, які взяли участь в конкурсі малюнків на асфальті. Свої мрії про мир вихованці відобразили в своїх яскравих малюнках.
Приємно відзначити, що всі роботи виявилися різноплановими, яскравими, несподіваними. Це був справжній феєрверк дитячої фантазії. Юні художники продемонстрували свою надзвичайну уяву та неабиякий художній талант.
Як повідомляє Галина Парчук, - головним результатом заходу були дитячі посмішки, веселий сміх та хороший настрій усіх присутніх. Діти захоплено вимальовували крейдою, висловлюючи при цьому активну життєву позицію: «Бажаємо миру Україні та у всьому світі!».

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода