В районі стартував державний пілотний проект із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

Урядом 20 червня 2018 року затверджено порядок надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» при народженні дитини. Надання такої допомоги передбачено всім сім’ям, в яких дитина народилася з 1 вересня 2018 року.

24 вересня Рокитнівський район одержав першу партію «пакунків малюка» - 26 штук. Наступним етапом буде вручення «пакунка малюка» породіллям фахівцями Управління соціального захисту населення. До складу «пакунків» входить одяг для дитини віком від 0 до 3 місяців та від 3 до 6 місяців; засоби догляду, гігієни, ковдра, матрац та інші речі, необхідні для новонароджених малят. 

Такий пакунок надаватиметься кожній родині при виписці з пологового будинку. Мами, що народили дітей і вже виписалися з пологових будинків із 1 вересня, зможуть отримати свій «пакунок малюка» відповідно до написаних заяв в пологових будинках та Управлінні соціального захисту населення.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода