На сільськогосподарських угіддях Рокитнівщини, зокрема на землях Борівської сільської ради, успішно розпочало діяльність фермерське господарство «Корсойл-Агро» з сусідньої Волині. Нинішньої осені воно вперше зібрало хороші врожаї ріпаку та сої, а в подальшому планує культивувати на наших землях ще й пшеницю та інші зернові та технічні культури.

Діяльність даного господарства ґрунтується на взаємовигідній основі – воно отримує прибутки, а селяни, власники паїв, на яких ведеться господарювання, - вагомі дивіденди. А головне, землі не простоюють і не заростають чагарниками, а засіваються і приносять користь, як і має бути у добрих господарів.

У четвер, 27 вересня, на полях, де завершується збирання сої, побували голова райдержадміністрації Микола Кушнір та начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів РДА Василь Панько. Вони цікавились ходом робіт, спілкувалися з людьми, оцінювали перспективу подальшого розвитку сільського господарства у районі, - інфомує Рокитнівська РДА.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода