У соцмережах з’явилося відео, на якому власниця дармового «бейбі-бокса» від Уряду намагається з’ясувати реальну його вартість. З усього видно, що усе начиння не вартує стільки, скільки за нього заплатила держава. Це відеоролик вже є досить популярним, його поширюють інші мамочки і не тільки.

Як зазначали, що один такий «бейбі-бокс» обійшовся державі у 5 тисяч гривень. Втім, у такій його вартості жінка з відео сумнівається. За її підрахунками усі 25 речей, які лежать у коробці для новонароджених за приблизними підрахунками обійшлися у 2 324 гривні. З усього виходить, що вартість самої жовто-блакитної коробки становить 2 676 гривень. Жінка переконана, що за ці гроші можна було б замовити дитині шафу, повідомляє «Рівне Інформаційне».

Нагадаємо, що така допомога при народженні дитини в Україні видається вперше. У наборі – 25 необхідних речей для новонароджених. Туди входять до сотні підгузок, вологі серветки, пелюшки різних видів, дві шапочки, боді з коротким рукавом та боді з довгим рукавом, штани-повзунки, «чоловічки» з довгим рукавом та штанцями, шкарпетки, термометр для води, термометр для тіла електронний, ножиці манікюрні дитячі, прокладки для лактації, ковдри, матрац для колиски, рушник махровий для купання, іграшка-брязкальце, крем та рідке мило-шампунь дитяче та книги для батьків.

На Рівненщині найбільшу кількість «бейбі-боксів» отримали породіллі з Рокитнівського, Березнівського, Володимирецького, Зарічненського, Костопільського та Сарненського районів. Наразі область отримала 357 «пакунків малюків», а незабаром надійде друга партія – 1113 боксів. Їх видаватимуть кожній родині при виписці з пологового будинку.

На придбання таких пакунків виділили субвенцію у розмірі 28 мільйонів 790 тисяч гривень.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода