Найгірша ситуація із призовом сьогодні у північних районах області, а саме в Рокитнівському, Зарічненському й Дубровицькому. На цьому наголосив військовий комісар Рівненського військового комісаріату

Краща ситуація з готовністю виконувати свій конституційний обов’язок в Костопільському та Володимирецькому районах. Загалом, план призову в області виконується відповідно до графіку. Втім, чимало зусиль для виконання плану призову потрібно ще докласти в місті Рівне.

«Весною для відправки у війська до збірних пунктів області не прибуло 26 осіб, 4 із них винесено умовний термін покарання. Кількість призовників, які намагаються ухилятися від військової строкової служби цієї осені складає близько третини», – наголосив військовий комісар Рівненського військового комісаріату Михайло Гнатів.

Перші 76 строковиків Рівненщини вже вирушили до війська. Загалом впродовж жовтня-листопада на строкову військову службу планується призвати більше 700 осіб до Збройних Сил України, Нацгвардії, Державної прикордонної служби України, Державної служби спеціального транспорту.

Кількість призовників, що буде призвано цієї осені порівняно з минулим роком зросла вдвічі. Це зумовлено тим, що всі бойові частини виконують завдання Операції об’єднаних сил на сході України, а у пунктах їх постійної дислокації необхідно забезпечувати охорону. Військовослужбовці строкової служби до виконання бойових дій не залучаються, зазначає прес-офіцер Міноборони України в Рівненській області Віктор Шубец, - за інформацією ПівнічІнфо.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода