У Рокитнівському військовому комісаріаті проведений аналіз, який свідчить, що є громадяни, які не розуміють наслідків ухилення від призову на строкову військову службу.

В Законі конкретно зазначено, що неотримання повістки з будь-яких причин не є підставою для ігнорування призову. Отже, як тільки в країні оголошено про початок нового призову в армію, громадянам віком від 20 до 27 років надається 10 днів на явку у військовий комісаріат. Відповідно з 11 числа дані юнаки являються ухильниками від призову на строкову військову службу і до них будуть застосовані адміністративні заходи у вигляді штрафу.

В подальшому, за неявку до районних військових комісаріатів після отримання повісток передбачена кримінальна відповідальність у вигляді обмеженням волі на строк до трьох років (стаття 335 Кримінального кодексу України).

Окрім того, громадяни, які в майбутньому забажають пов’язати своє життя із державною службою або ж службою в силових структурах держави - не пройдуть спеціальну перевірку у військовому комісаріаті, що унеможливить їхнє подальше працевлаштування.

"Наполегливо пропонуємо не створювати собі проблем та бути патріотом своєї країни", - зазначають у Рокитнівському районному військовому комісаріаті.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода