Про вибори в Старосільській ОТГ сьогодні появилась інформація на партійному сайті УКРОПу. Там повідомляється про те, що 23 жовтня очільниця Рівненського обласного осередку УКРОПу Діана Гордійчук під час робочої поїздки провела зустріч із головою Рокитнівської районної організації «Українського об’єднання патріотів», депутатом районної ради Анатолієм Герасимчуком. Укропівці погодили ключові моменти щодо виборів у Старосільській ОТГ Рокитнівського району, що відбудуться 23 грудня, та обговорили питання подальшого розвитку громади.

 «Мешканці сіл мають бути впевнені, що люди, за яких вони віддадуть голоси на виборах, ставши депутатами, захищатимуть їхні права і допомагатимуть робити життя кращим і заможнішим. Саме тому в нашій команді лише ті, хто хочуть і готові брати на себе відповідальність за розвиток громади», – зазначила очільниця Рівненського УКРОПу Діана Гордійчук.
 

Анатолій Герасимчук додав, що основне завдання укропівців – дослухатися до потреб громади та всіляко сприяти її розбудові.

«Громади об’єднуються насамперед заради добробуту людей. Старосільська ОТГ була готова до виборів ще у 2016 році. Але щоразу районна та обласна виконавчі влади цей процес гальмували. І тепер вибори стали можливі лише завдяки старанням сільського голови Старого Села, обраного в 2015 році саме від УКРОПу, Григорія Ковальця. Він добився створення першої у Рокитнівському районі об’єднаної територіальної громади», – розповідає укропівець.

Крім того, Анатолій Герасимчук наголошує: укропівці готові докорінно змінювати ситуацію у своїх громадах.

«У Старосільській ОТГ насамперед йдеться про легалізацію робочих місць, що нерозривно пов’язана з нелегальними пилорамами, нелегальним видобутком бурштину та підпільними заправками. У районі також назріла потреба врегулювання питання кустарних виробництв із випалювання деревного вугілля, що забруднюють довкілля та діяльність яких спричинила здорожчання деревини в регіоні», – наголосив він.

Довідка УКРОПу. 23 грудня 2018 року на Рівненщині відбудуться перші вибори голів та депутатів у трьох об’єднаних територіальних громадах. Зокрема, до Старосільської ОТГ Рокитнівського району, що налічує близько 7 тисяч мешканців, входять Старосільська сільська рада (Старе Село, Дроздинь) та Вежицька сільська рада (Вежиця, Переходичі).

 

Анатолій Герасимчук в 2015 році з командою воркаутерів з Біловіжа, Назаром Огородніком з Рокитного під керівництвом Віталія Савчука в Старому Селі:

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода