У рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» в управлінні охорони здоров’я Рівненської ОДА відбулося розкриття цінових пропозицій щодо закупівлі медичного обладнання для районних лікарень Рівненщини.

В медзаклади планують закупити 19 електрокардіографів, 19 приладів цілодобового Холтерівського моніторування та 19 систем для проведення тредміл-тесту.

В результаті техніку отримають 19 медичних закладів в Рівненській області: усі районні лікарні, Рівненська обласна клінічна лікарня та дві міські лікарні обласного центру.  Ці «медичні обновки» встановлять у кардіологічних відділеннях і завдяки їм медики зможуть відслідковувати стан кровоносної системи пацієнта протягом доби. А тредміл-тест дасть змогу виміряти показники активності серця та тиск під час навантаження. Комбінація всіх діагностичних пристроїв допоможе точно встановити діагноз.

Разом з цим нагадаємо, що нещодавно в рамках проекту Світового банку були закуплені сучасні УЗД–апарати та аналізатори кардіомаркерів, які також будуть передані до кардіологічних відділень районних та міських лікарень краю, - за інформацією Рівненської ОДА.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода