Рівненський зональний відділ Військової служби правопорядку звертається до усіх військовослужбовців, які самовільно залишили військову частину, з пропозицією повернутися на військову службу і добровільно звернутися до найближчого органу Військової служби правопорядку із поясненням причин відсутності на військовій службі та закликає батьків, друзів, родичів військовослужбовців допомогти своїм близьким виправити, можливо, найбільшу помилку у житті, припинити переховуватися від слідства і відкрити для себе майбутнє повноцінне життя.

Переховуючись від слідства, військовослужбовець не зможе уникнути кримінальної відповідальності за скоєний злочин.

Злісне уникання відповідальності суттєво погіршує становище осіб, які ухиляються від проходження військової служби, і тягне за собою більш суворе покарання.

З’явлення до правоохоронних органів, щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину пом’якшують покарання і будуть враховані судом при винесенні вироку(ст.66 КК України).

95% військовослужбовців,відносно яких судами були винесені обвинувальні вироку за ухилення від проходження служби, були звільнені від покарання (засуджено з випробувальним терміном), - за інформацією Рокитнівського військового комісаріату.

Рівненський зональний відділ Військової служби правопорядку просить, що якщо кому відомо місце знаходження військовослужбовців які самовільно залишили розташування військових частин і Вам не байдужа їх подальша доля, звертатися до Рівненського зонального відділу ВСП для надання їм правової та психологічної допомоги за телефонами та адресою:
м. Рівне вул. Коцюбинського,1
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
м. Володимир-Волинський 
вул. Коперника,4
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода