На свой сторінці у фейсбуці Серж Примак оприлюднив свою думку щодо прийняття нових законів, які стосуються розмитнення придбаних авто з Європи. Також він наголошує на те, що за драконівські законопроекти проголосував наш народний депутат Василь Яніцький:

"Після перегляду списків депутатів, які проголосували за драконівські антинародні законопроекти 8487 та 8488, що змусять простих людей (більше 90% населення) віддати остані штани, хоча і цього буде недостатньо, виявилося, що є знайомі обличчя. Замість внесених правок від АвтоЄвроСили, де українці могли б придбати доступне авто в Європі та розмитнити за помірною ціною в ‎600-1000 євро, ці люди проголосували проти нас з Вами, щоб роздягнути нас до трусів, призначивши непосильні штрафи та непідйомну розтаможку від 4 тисяч євро!

Таким "героєм" є і наш народний депутат по 155-му виборчому округу Яніцький Василь Петрович!!!

Виходить, що Василь Петрович лише в фейсбуці завжди за простих людей, виставляючи пости, де він допомогає бідним громадянам, в основному селянам, яким жити найважче, але насправді він хоче витрусити з кишень селян та народу останні гроші!(... Чому ж Яницький проти доступного авто для українців???)

Хіба ж ми заслуговуємо на доступний автомобіль?... Не гоже!!! Бо будемо самі їздити до райцентру чи обласного центру, самі купувати, що потрібно, самі там працювати та заробляти. А це загроза! Люди за гречку, пайок та хабар в 500 грн. вже не проголосують!!!

Василь Петрович зацікавлений в ЗЛИДНЯХ ЛЮДЕЙ, бо потім почне "турбуватися", поділившись крихтами з тих грошей, що автоолігархи виділили на лобіювання власних інтересів. Якщо авто нове - то автосалон Васадзе, Святаша та інших олігархів заплатять всього кілька євро, а ми тисячі євро!!!

Драконівський законопроект підтримує автосалони, що ввозять в Україну нові авто, але ніяк не простих громадян, які мають право на гідне життя та користування доступним якісним авто!!!

Але цим займемося після 15 листопада. Наразі, як і всі інші представники нашої громади по областям, готуємося до Всеукраїнскої Акції Громадянської Непокори для того, щоб показати Президенту скільки сотень тисяч українців вимагає ветування цього закону!!!

Приєднуйтесь!!!

Разом Сила!!!

Зверніть увагу на те, що ЯНИЦЬКИЙ ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ підтримав олігархів, замість простих людей! Хоча заявляв, що він за нас! Неправда! Не гоже йому вірити!! І вас до того закликаємо!!! 
Брехун в малому - брехун в великому!! Люди робимо все, щоб більше Яницький ніколи не міг потрапити в парламент!!!"

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода