Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Рокитнівської районної ради Рівненської області за адресою: смт. Рокитне, вул.. 1 Травня 14 на своїй сторінці у фейсбуці повідомляє: розпочинаємо роботу щодо реалізації впровадження інклюзивного навчання у Рокитнівському районні!

Як інформує Наша Рокитнівщина, - метою створення "Інклюзивно-ресурсного центру" (надалі - "ІРЦ") є забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитин, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження (крім вихованців дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів).

У "ІРЦ" батьки (законні представники) дитини з особливими освітніми потребами можуть отримати консультації та корекційно - розвиткові послуги відносно дітей з порушеннями психофізичного розвитку. Кваліфіковану допомогу нададуть фахівці:

- вчитель - логопед;
- вчитель - дефектолог;
- вчитель - реабілітолог;
- практичний психолог.

Довідки за тел. 097-83-55-351

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода