Повертаючись до неприйняття рішень районною радою щодо звернення депутатів ради (за ініціативою фракцій Батьківщини та УКРОПу) до Президента і Кабміну щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення та звернення щодо бездіяльності виконавчих структур влади Рокитнівського району у сфері екології, лісозбереження, легалізації незаконного бізнесу (щодо бочок по випалюванню вугілля). Нагадаємо, що такі рішення не пройшли через те, що фракції партій Порошенка та Ляшка висунули свої варіанти звернень і таким чином зірвали прийняття рішень по газу і тих же бочках. Виявляється, на офіційній сторінці Рокитнівської РДА було розміщено текст, яким РДА пробує оправдатися щодо свого неголосування за запропоновані рішення, а також про те, що питання по бочках знаходиться буцімто в компетенції виключно правоохоронних органів, і "навіть не районного рівня, а обласного". 

Нагадаємо Рокитнівській районній державній адміністрації Закон України "Про місцеві державні адміністрації", а саме статтю 13: "До відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених Конституцією і законами України, належить вирішення питань:

1) забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян;...

7) використання землі, природних ресурсів, охорони довкілля..."

І статтю 16: "Місцеві державні адміністрації в межах, визначених Конституцією і законами України, здійснюють на відповідних територіях державний контроль за:

1) збереженням і раціональним використанням державного майна;

2) станом фінансової дисципліни, обліку та звітності, виконанням державних контрактів і зобов’язань перед бюджетом, належним і своєчасним відшкодуванням шкоди, заподіяної державі;

3) використанням та охороною земель, лісів, надр, води, атмосферного повітря, рослинного і тваринного світу та інших природних ресурсів...".

Може, керівники Рокитнівської районної державної адміністрації керуються якимись іншими Законами інших країн? - пише Наша Рокитнівщина.

То даємо їм посилання на Закон України, який регламентує їхню діяльність, їхні права та обов'язки: http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/586-14/print

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода