Не перестають дивувати і веселити народ керівники Рокитнівської районної державної адміністрації.

Вчора на сторінці першого заступника голови Рокитнівської РДА з'явилися фото рішень Кабміну про виділення коштів держави на соціально-економічний розвиток територій на прохання народного депутата Василя Яніцького.

Народні депутати, звичайно, прийняли для себе цікаві рішення щодо розподілу державних коштів, коли кожному депутату виділяється певна сума грошей на округ, і ці депутати ділять ті гроші на свій власний розсуд, точніше на розсуд їхніх помічників в районах. Але зараз мова не про це. Хто був на святкуванні 25-річного ювілею ОЗНЗ Рокитнівської ЗОШ №3, пам'ятають, як пафосно перший заступник голови РДА заявив зі сцени про подарунок школі від народного депутата Яніцького грошей в сумі 25 тисяч на музикальну апаратуру. 

Потім на офіційній сторінці Рокитнівської РДА з'явився текст про "презент у вигляді 25 тисяч гривень для закупівлі музичної апаратури від голови райдержадміністрації Миколи Кушніра та народного депутата України Василя Яніцького".

Підкреслюємо: презент, тобто подарунок, у вигляді 25 тисяч гривень. 

Але насправді читайте рішення Кабміну: це державні кошти. Які шулєри від влади роздаровують народу, фактично обманюючи цей народ з метою назавжди залишатись при владі. 

*Шахрай — той, котрий дурить інших, зловживаючи їх довірою, в корисливих цілях; аферист, пройдисвіт, злодій, ошуканець, обманщик, проноза, пройда, крутій, брехун, людина, нечиста на руку. 

*Шулєр, шулєрство - це використання нечесних, шахрайських прийомів в азартних іграх, найчастіше в карточних іграх.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода