Рівненські енергетики наголошують на необхідності подати показники лічильника до 1 січня. Адже з нового року відповідно до Закону України запроваджують зміни на ринку електроенергії з метою демонополізації.

З 2019 року функцією «Рівнеобленерго» буде виключно розподіл електричної енергії. А функцію постачальника послуг на території Рівненської області виконуватиме «Рівненська обласна енергопостачальна компанія» (РОЕК).

Зі слів речника «Рівнеобленерго» Алли Ліхачової:

"У 2019 році  перерахувати розбіжності між нарахуванням та фактичним споживанням електроенергії буде вже неможливим. Тому, необхідно подати показники фактичного споживання електроенергії, бо станом на 1 січня 2019 року обсяг споживання визначатиметься розрахунковим шляхом. 

Ці зміни зростання тарифу для населення не передбачають. Мешканці області будуть так само отримувати один рахунок, але не від «Рівнеобленерго», а від РОЕК - за постачання електроенергії."

Якщо у вас є переплата, гроші нікуди не зникнуть, однак їх не можна буде з рахунку розподільника електроенергії («Рівнеобленерго») перерахувати компанії-постачальнику (РОЕК), - за інформацією РадіоТрек.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода