Голова учнівського самоврядування Рокитнівщини Валерія Басич у супроводі керівника гуртка «Лідер» Наталії Мартинчик 23- 24 листопада взяла участь в перших установчих зборах членів Національної дитячої ради при Уповноваженому Презитента України з прав дитини.

Засідання Національної дитячої ради проходило в приміщенні Рівненської ОДА, де лідери мали змогу поспілкуватися з представниками влади. На засіданні були присутні: Микола Кулеба - Уповноважений Президента з прав дитини, Віталій Ундір - перший заступник голови Рівненської ОДА, Григорій Таргонський - начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА, Сергій Скоропляс - голова Національної дитячої ради західного регіону України, Інна Радисюк - голова Національної дитячої ради в Рівненській області. 
Як інформує Рівненська ОДА, - в перший день відбулося обговорення основних завдань та напрямків роботи Національної дитячої ради в Рівненській області при Уповноваженому Презитента України з прав дитини. По завершенню установчих зборів члени ради взяли участь у тренінгу «Людська гідність».
Другого дня лідери відвідали Національний університет «Острозька академія», де відбулася екскурсія та зустріч з ректором академії Ігорем Пасічником, який ознайомив присутніх історією та сьогоденням академії. Після екскурсії учасники працювали над планом діяльності Національної дитячої ради в Рівненській області та провели засідання обласної ради старшокласників «Імпульс». 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода