Сьогодні в Рокитному відбулося урочисте відкриття комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Рокитнівської районної ради.

У новоствореному інклюзивно-ресурсному центрі створено комфортні умови для навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами, кімнати облаштовано меблями, необхідною технікою та обладнанням. Фахівцями закладу забезпечуватиметься методичний, психологічний, дефектологічний, логопедичний супровід дітей з особливими освітніми потребами, надаватимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку та всебічну допомогу батькам. Центр має освітні осередки, зокрема, для занять лікувальною фізкультурою, іграми, куточок логопеда та відпочинку.

Як інформує Рокитнівська РДА, - у святковому дійстві взяли участь народний депутат України Василь Яніцький, начальник управління освіти та науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський, голова райдержадміністрації Микола Кушнір, голова районної ради Анатолій Кінчур, депутат Рівненської обласної ради Анатолій Петрук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Кузьмич та представники громадськості. 

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода