В рамках проекту Світового банку в області відбулась шоста медична конференція. Участь у конференції взяли провідні кардіологи Рівненської обласної лікарні, анестезіологи та кардіологи ЦРЛ та лікарі центрів первинної медичної допомоги. Лікарі мали змогу не лише почути виступи спікерів, а й обмінятися досвідом між собою.

Як інформує Рівненська ОДА, - це вже шоста медична конференція, організована проектом Світового банку в Рівненській області. Як і на попередніх конференціях, перед кардіологами Рівненщини виступали кращі фахівці області та України. Під час заходу лікарі з районів отримали сертифікати на сучасне кардіологічне обладнання, які закупили під час реалізації проекту.

Як розповідає керівник групи консультаційної підтримки проекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок, 

"Для того, щоб лікарі мали змогу підвищити власну кваліфікацію проектом Світового банку заплановано проведення 55 дводенних тренінгів та 8 конференцій. Наразі ми вже провели 52 тренінги, участь в яких взяли більше 1000 лікарів області. Також вже проведено 6 конференцій спікерами на яких виступали не лише провідні фахівці Рівненщини, але й провідні кардіологи України."

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода