3 27 листопада по 06 грудня на території Рокитнівського району проходила інформаційна кампанія «Дякую захисникам!», метою якої є: популяризація служби в Збройних Силах України; формування позитивної суспільної думки про Збройні Сили України; підвищення морально-психологічного стану військовослужбовців; сприяння патріотичному вихованню дітей та молоді України. 

Діти Рокитнівського районну активно прийняли участь в творчих конкурсах за темами «Малюнок на фронт», «Вірш захиснику», «Лист герою». Учасники бойових дій розповіли дітям про те, що для військовослужбовців моральна підтримка має дуже важливе значення і знаходячись в зоні проведення антитерористичної операції тримаючи малюнки від невідомих їм дітей їх дух піднімається. Всі малюнки, вірші, листи від дітей нашого району будуть передані військовослужбовцям, які на даний час здійснюють захист нашої держави на Сході.
Висловлюємо подяку всім нашим дітям за небайдужість, щирість, доброту та активну участь в даному заході, їх батькам за патріотичне виховання, всім педагогічним колективам шкіл та позашкільних закладів району за плідну співпрацю, - інформує Рокитнівський РВК.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода