8 травня пройшов перший історичний дитячий турнір з шахів у Рокитнівському шахово-шашковому клубі "Гута"! Перший мандраж, щирі сльози, радість перемоги - все це несе у собі величезний позитив, формує і загартовує майбутніх спортсменів.

Гурток відкрив свої двері для юних шахістів 25 вересня. Ініціатором створення гуртка виступив Рокитнівський склозавод. Для цього у Рокитне був запрошений фаховий тренер, кандидат у майстри спорту з шахів володимирчанин Дмитро Андрєєв. Орендовано приміщення на третьому поверсі Укртелекому та створена матеріально-технічна база. Наразі можна сміливо говорити, що це один з кращих дитячих гуртків з шахів в області. Заняття безкоштовні і проводяться двічі на тиждень: вівторок, середа з 14.00 до 17.00 (по групам).

З грудня сформувався кістяк з 20 чоловік. Участь у травні прийняли 18 діток! Тобто, майже всі старанно долають цей важкий шлях (не секрет, що шахи не проста, м'яко кажучи, гра). 

Щодо турніру. За призові місця боролися Саша Осипчук, Денис Вознюк, Дмитро Бугайчук та Матвій Заярченко. Перемогу у запеклому фіналі з двох партій (перша нічия) здобув Матвій, вигравши Дмитра. А Денис переміг Сашу у грі за третє місце. Враховуючи 6-річний вік Сашка, для нього це теж перемога!

Серед дівчат перше місце розігрували Трубілко Женя та Паробоча Аня. Виграла Женя, хоча, знову ж таки, Аня показала чудову гру, а їй тільки у вересні йти до школи! Третє місце посіла Адріана Скуміна.

За словами тренера, Женя дуже радує і дає вже бій хлопцям. Її прогрес (приходила вміла тільки у шашки грати) дозволяє говорити про хороші перспективи!

Турнір пройшов за сприяння склозаводу, бюджет турніру у тисячу гривень дозволив придбати чудові призи та організувати солодкий стіл для дітей!

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода