У вівторок 21 липня 2020 року у Рівному відбулося розширене засідання Комітету з проведення змагань ГС "РОАФ", якому окрім членів комітету взяли участь голова ГС «РОАФ» Олексій Хахльов, голова Комітету арбітрів ГС «РОАФ» Микола Васюта, президент ГС «Асоціація футзалу Рівненської області» Денис Пашкевич та уповноважені представники команд/клубів першої та другої ліг, що беруть у обласних змаганнях з футболу.

На початку засідання кожен представник команд/клубів одержав по два м`ячі, також голові Рівненської міської федерації футболу Валерію Гладкову було вручено відзнаку - комплект футбольної форми - як кращій районній/міській федерації 2019 р., котру за своїми критеріями визначила Українська асоціація футболу.

Після обговорення щодо питання порядку денного члени комітету визначили, що команди/клуби, котрі мають намір взяти участь у цьогорічних обласних змаганнях повинні надати письмове підтвердження (скан-копію) до 1 серпня 2020 року на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Також комітет рекомендував Виконавчому комітету ГС «РОАФ» провести змагання серед команд/клубів першої та другої ліг Рівненської області сезону 2020 року в одне коло, провести розіграш Кубка Рівненської області з футболу 2020 року серед команд/клубів першої і другої ліг, затвердити дату початку змагань 15-16 серпня 2020 року, встановити розмір заявкових внесків 4000 грн. - для команд першої ліги, 2500 грн. - для команд другої ліги (за умови проведення змагань в одне коло), а оплату арбітражу залишити без змін.

http://roaf.rv.ua

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода