Оцет незамінний в будинку. Його використовують в приготуванні їжі, також він знайшов широке застосування в прибиранні будинку. Дізнайтеся, в яких випадках використання оцту буде доречним, а коли він може завдати серйозної шкоди забрудненим поверхням.

З погіршенням погодних умов, автівки на літніх шинах перетворюються на небезпечний і некерований вид транспорту. Водіїв застерігають від бути відповідальними та вчасно змінити літні шини на зимові.

Чим ближче до зими, тим більший ризик пошкоджень рослин у саду від заморозків. Підступні нічні морози та ранкові тумани дуже шкідливі для вибагливих декоративних культур.

Депутат однієї із сільських рад в Рівненській області Володимир Пачесний вказав у своїй електронній декларації чимало мільйонів гривень та багато різних коштовностей. Крім того, депутат задекларував 500 акцій корпорації Tesla та 124 біткоїни.

Напади різкого несподіваного болю у м’язах іноді стаються вночі, уві сні, часом — у воді, під час купання, створюючи серйозну загрозу життю. Судоми можуть бути різних типів: ті, що трапляються через фізичні навантаження, через перевтому, від тривалого перебування на ногах.

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода