Деякі люди для комарів є неймовірно бажаною здобиччю, а інших вони намагаються облітати стороною. Як виявилося, існують «критерії», за якими комар вираховує своїх жертв.

За пів року в Рівненській області в ДРАЦСах зареєстрували понад п'ять тисяч малюків. Серед імен, яким найчастіше назвали хлопчиків, зустрічаються звичні Олександр та Дмитро, а також екзотичні – Матео чи Асатур. Дівчаткам часто давали імена Єва, Анна, а були й Мікелла та Арміна.

Складно собі уявити повсякденне життя сучасної людини без вологих серветок. Чого вони тільки не роблять - очищають, освіжають, дезінфікують, знімають макіяж, доглядають за ніжною шкірою малят.

Вже два тижні фіксуються антирекорди, і МОЗ нагадує, що саме дотримання епідеміологічних правил та рекомендацій робить життя українців безпечним і знижує ризик інфікування коронавірусом.

Не завжди на дачі є селітра, а іноді просто не хочеться з нею возитися. З мурахами у мене було безліч боїв, тому я знайшов найвиграшніші методи в цій боротьбі, які ефективні і прості.

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода