Близько 51% українців у другому турі планують проголосувати за шоумена Володимира Зеленського, тоді як за чинного президента Петра Порошенка – 21%.

Про це йдеться у новому соціологічному опитування групи "Рейтинг" за  5-10 квітня 2019 року.

Перед дебатами Порошенко і Зеленський збираються зустрітись з європейськими лідерами

Соціологи також зазначили, що 18% опитаних не визначились, за кого голосувати, а 10% не планують брати участь у голосуванні.

За даними опитування, серед тих, хто визначився та має намір голосувати, Зеленський отримує 71,4%, а Порошенко - 28,6%.

Зеленський лідирує у всіх вікових групах, а найміцніші його рейтинги є на Півдні, Сході та в Центрі. Лише у західних областях він має однаковий результат із Петром Порошенком.

Також серед опитаних 61% вірять у перемогу Зеленського, 17% - у Порошенка, а 22% - не визначилися.

Водночас, на запитання соціологів про мотиви голосування за того чи іншого кандидата, 75% виборців Порошенка заявили, що голосують скоріше саме за нього як особистість, а 22% - що голосують скоріше проти Зеленського. Серед виборців Зеленського 57% відповіли, що обирають саме свого кандидата, а 41% - що голосують скоріше проти Порошенка.

Окрім цього, 26% опитаних вважають, що, обираючи Порошенка, вони голосують, насамперед проти Путіна. А 66% виборців зазначають, що, обираючи Зеленського, вони висловлюють протест тій ситуації, що склалася в країні.

Опитування проводилось серед населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 3000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 1,8%. 

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Через тиждень ЦВК офіційно оголосила результати голосування. Згідно з результатами підрахунку 100% бюлетенів, до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко посіла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Дебати Порошенка та Зеленського: МВС готове забезпечити правопорядок на НСК "Олімпійський"
забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці. 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода