Крім кисню і візуального задоволення домашні квіти можуть приносити в будинок матеріальну удачу і благополуччя. Ми розповімо вам, які грошові рослини повинні бути в квартирі, щоб в родині завжди водилися гроші.

Грошові рослини: товстянка

 

Рослина під назвою толстянка ви всі добре знаєте – його багато років поспіль вважають символом достатку і матеріального благополуччя. Доглядати за ним одне задоволення – це рослина дуже невибаглива. Потрібно лише посадити толстянку у відповідний горщик невеликого розміру і не турбувати її пересадкою, коли на це немає особливої потреби. Вважається, що якщо господар толстянки не впорається з доглядом за нею, і рослина засохне, то йому не варто чекати багатства найближчим часом. Тому за толстянкою варто стежити, іноді навіть розмовляти з нею.

Грошова рослина: павловський

 

Ще одна рослина, яка давно вважається символом грошей, називають павловський. Вона більш вимоглива до себе, ніж толстянка, але ж заради свого благополуччя варто трохи повозитися з нею. Бугенвиллию потрібно рясно поливати, стежити за тим і обприскувати – вона любить високу вологість. У подарунок за гідний догляд вона порадує вас своїм цвітінням.

Грошова рослина: пахіра

 

Пахіра – грошове дерево, яке можна тримати у квартирі. Воно схоже на плетену дівочу косу, яку прикрашає пишний хвіст з листя. Пахіра може стати чудовим елементом декору, при цьому ще й буде приносити удачу. Ця рослина любить розсіяне світло і вимагає, щоб його періодично кропили водою. В іншому пахіра досить невибагливі.

Грошова рослина: бамбук

 

Не всі знають, що бамбук символізує достаток і благополуччя сім'ї, яка взялася вирощувати його в своєму будинку. Його товсті стебла мають велику силу, яка передається господарям бамбука, тому вони з легкістю можуть розбагатіти. За ним треба пильно стежити – ні в якому разі не можна дати землі, в якій росте бамбук, засохнути.

Грошова рослина: доларове дерево

 

Ще одне популярне доларове дерево своєю назвою натякає на збагачення того, хто візьметься його вирощувати. Цікаво, що ця рослина приносить у дім не тільки гроші, але ще й удачу, а також щастя в особистому житті жінки. Кажуть, що якщо на ньому квітка розпуститься – представниця прекрасної статі обов'язково когось зустріне і буде з ним щаслива. Таке дерево потрібно помірно поливати і намагатися не ставити туди, де на нього будуть потрапляти прямі промені сонця.

Цікаво

Варто пам'ятати, що грошове дерево не можна продавати – тоді і покупцеві, і продавцю доведеться зустрітися з фінансовими труднощами.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода