Пиво – улюблений напій мільйонів людей. Темне, світле, нефільтроване, ароматизоване, крафтове… Щороку з’являться нові сорти пінного напою, а пиво за класичними рецептами людство вживає вже сотні років.

Нещодавно китайські вчені опублікували результати дослідження щодо вживання хмілю щурами. Дослідники давали гризунам ксантогумол, речовину, яка міститься лише у пиві. А далі слідкували за поведінкою гризунів впродовж 8 тижнів.

За час експерименту молоді щури значно розвинули розумові здібності та пам’ять. Але на старіших представників ця речовина ніяк не подіяла.

На людях такі досліди не проводились, бо для чистоти експерименту їм треба було б вживати 2 тисячі літрів пива щодня. Але про вплив пива на людей в меншій кількості – відомо чимало.

Почнемо з позитивних наслідків любові до пива:

Пиво містить багато калію на натрію. А за кількістю магнію, фосфору, заліза, міді та цинку воно схоже на апельсиновий сік.

Надзвичайна кількість вітаміну В1 та В2. При чому, вітаміни з цього хмільного напою дуже добре засвоюються.

Сечогінна дія. Лимонна кислота, що входить до складу пива, стимулює утворення сечі. Це запобігає утворенню ниркових каменів.

Фенольні сполуки, які присутні в пиві, захищають від інсультів та інфарктів, а також нормалізують ліпідний обмін.

В помірній дозі (0.57 л) пиво позитивно впливає на постачання крові до серця протягом декількох годин. Але це діє лише на людей, які не палять та регулярно займаються спортом.

Та сама доза напою підвищує шанси успішного зачаття. Чоловіча фертильність підвищується в 2 рази.

Вітамін nicotinamide riboside захищає від небажаної зайвої ваги.

Снодійна дія пива відома, мабуть, всім. Це зумовлене наявністю екстрактних речовин хмелю.

Негативні наслідки вживання пива:

Варто зазначити, що всі погані властивості пива проявляються при надмірному вживанні цього напою.Найбільша проблема пива – це звикання до нього. Деякі люди не вважають його алкоголем, а дарма. Дія пива на печінку аналогічна дїї міцного алкоголю, і регулярне перебільшення доз може призвести до цирозу печінки. До факту, від цієї хвороби в Європі помирає 170 тисяч людей щорічно.

Зменшення статевого потягу та збільшення ваги. Жіночий гормон – фітоестроген, що міститься в хмелі, пригнічує виділення чоловічого гормону тестостерону. Це також призводить до збільшення у чоловіків грудей і жиру на попереку та стегнах.

Збільшення артеріального тиску. Доза, більша за одну пінту пива (0.57 л), особливо в поєднанні з цигаркою призводить до значних проблем з кровообігом.

Надмірна кількість пива в тілі починає перенавантажувати нирки. Всі корисні вітаміни, які ви отримуєте з пива, почнуть дуже швидко виходити разом з сечею, задля нормалізації водно-сольового балансуСнодійна дія пива схожа на дію наркотичних засобів. Розслаблення тіла викликає залежність у любителів пива. Така розслабленість також впливає на активність життя. Це зумовлює меншу рухливість та байдужість до соціальних обов’язків у фанатів цього напою.Неадекватні дії в стані алкогольного сп’яніння можуть призвести до конфліктів з іншими людьми. А такі розмови нерідко закінчуються бійкою. 

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода