Відповідно до думки експертів, 2 склянки води перед їжею допомагають втратити додатково 3 кг щорічно. Крім того, правильний прийом води щодня прискорює метаболізм і попереджає переїдання, коли організм плутає голод і спрагу.


Скільки ж води потрібно випивати? Розглянемо, як можна розрахувати вашу індивідуальну денну норму.

Вага: важливий момент у визначенні кількості води - це те, скільки ви важите. Норма кількості води на день відрізняється в залежності від маси конкретної людини. Чоловік з вагою 90 кг і жінка - 50 потребують різної кількості води. 

Помножте на 2/3: визначивши свою вагу, переведіть її в фунти (1 фунт = 0,45 кг). Помножте на коефіцієнт, що дорівнює 2/3. Результат і буде рекомендацією до щоденного вживання води, в унціях. Наприклад, якщо ваша вага становить 175 фунтів, то рекомендована норма води на день буде 117 унцій.

Ступінь фізичної активності: нарешті, варто врахувати фактор фізичного навантаження, яке ви даєте своєму організму, адже багато води ми втрачаємо з потом. Рекомендується заповнювати кожні 30 хвилин тренування 12 мл води. Таким чином, якщо ви займаєтеся спортом 45 хвилин на день, додайте + 18 мл до норми.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода