Всесвітній день усмішки – миле, добре, позитивне свято, яке щороку відзначається в першу п'ятницю жовтня. І в 2019 році цей усміхнений день припадає на п'ятницю, 4 жовтня, що тільки додає йому позитиву! До речі, в цьому році відзначається 20-річний ювілей свята :)

Звідки з'явилося в нашому календарі це цікаве свято? За офіційний привід усміхатися цього дня світ завдячує американському художнику на ім'я Харві Белл. Саме він понад півстоліття тому, в 1963 році, придумав усміхнене жовте личко, яке отримало назву «смайлик».

Спочатку цей символ був візитною карткою страхової компанії, але незабаром так сподобався клієнтам, що завоював нечувану популярність і поширився по всьому світу. З бейджиків ця усміхнена фізіономія перекочувала на футболки, кепки, листівки, цукерки, сірникові коробки, а з розвитком інтернету – оселилася в чатах і мессенджах.

Всесвітній день усмішки – традиції і значення

У наш час складно придумати символ, який більш вдало і легко може передати настрій і позитивні емоції, ніж смайлик.

Автор смайлика вирішив, що один день у році слід присвятити гарному настрою. Так з'явився Всесвітній день усмішки, який вперше відзначався в 1999 році. Девізом свята стала фраза: «Зроби добру справу і допоможи з'явитися хоча б одній усмішці». Відтоді свято смайлика відзначається ентузіастами в всьому світі різними акціями і флешмобамі, мета яких – подарувати усмішки оточуючим людям.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода