Своєчасна ізоляція дає результат. Несвоєчасна - жертви. Тому чим краще забезпечується заклик «Залишайтеся вдома!», тим швидше почнеться спад показників пандемії.

До рецепту «Залишайтеся вдома!» можна додати: «не читайте і не дивіться поганих новин». Все, що потрібно знати людині, ви будете знати. Про заходи безпеки, про профілактику і т.д. Вас також швидко знайде новина про перемогу. Решта не важливе.

Водночас антигерої нашого часу - це не тільки спекулянти продуктами, медпрепаратами та авіаквитками, а й автори поганих новин, фейків. Не стати вбивцею означає не тільки самоізоляція і нерозповсюдження, а також по можливості ізоляція оточуючих від «жахів того, що відбуваються».

Зараз світом ходить стара притча. Паломник зустрів в пустелі мандрівну Смерть. «Куди йдеш?», - запитав у неї паломник. «Іду в Дамаск, заберу там тисячу життів», - відповіла Смерть. Вони розійшлись. І коли зустрілися знову, смерть вела зі собою п'ятдесят тисяч життів. «Ти ж говорила, що йдеш за тисячею», - здивувався паломник. «Так я тисячу і взяла, - сказала Смерть. - Решту взяв Страх». Тому відповідальність за слово лежить сьогодні не тільки на журналістах, але і на кожній людині. Будьте відповідальні, передаючи інформацію іншим людям, публікуючи пости в соцмережах.

Вадим Омельченко, Президент Інституту Горшеніна, Lb.ua

Джерело Наша Рокитнівщина

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода