Влітку потрібно збагатити раціон корисними ягодами.

 Чорниця

Вона містить велику кількість корисних речовин, які потрібні кожному організму: вуглеводи, фосфор, калій, магній, мідь, залізо, а також цілий список корисних вітамінів: А, В, вітаміни С, вітаміни РР і інші. Також, чорниця - це найцінніший антиоксидант, що допомагає виводити з організму шкідливі речовини і захищати його від розвитку ракових клітин. Чорниця зміцнює наш імунітет, поліпшує зір, допомагає відновити жіноче здоров'я, допомагає знизити рівень цукру в крові, нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту.

Вишня

Одна з найбільш корисних ягід у світі. Вона містить вітаміни Е, С, РР і групи В. Також в складі вишні є каротин, фолієва кислота, фруктоза, глюкоза, пектини, органічні кислоти і унікальна еллагова кислота, яка блокує ріст ракових клітин і покращує роботу нирок. Ще вишня зміцнює серцево-судинну систему.

Ожина

Ягода, яка містить мало не найдовший список корисних і лікарських речовин. В її складі є такі мінеральні речовини, як мідь, нікель, кобальт, фосфор, магній, залізо та інші мінерали для роботи судин і поліпшення складу крові. Ожина також містить лимонну, винну, яблучну і саліцилову кислоти, дубильні сполуки, амінокислоти, пектини, клітковину, сахарозу і фруктозу.

Смородина

Це найкраща ягода для боротьби з авітамінозом. Містить вітамін С, вітаміни А, Е, вітаміни групи В, мінерали. Вона приводить в тонус організм, очищає кров, розширює судини, покращує апетит, підвищує гемоглобін. Використовується при гастриті, виразці і хворобах кишечника.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода