Гарбуз по праву вважають лідером за вмістом корисних речовин серед осінніх овочів. Він містить магній, кальцій, мідь, кобальт, залізо, каротин, вітаміни групи В, А, С, Е, РР та інші.

Але і це ще не все — гарбуз називають продуктом з нульовою калорійністю. Звичайно, він насправді має поживну цінність, але організм витратить стільки ж енергії на те, щоб засвоїти гарбуз.

Лікар Михайло Гінзбург розповіврадіо Sputnik, що гарбуз — ідеальний овоч для схуднення, який до того ж дуже смачний, ситний і корисний.

Він зазначив, що гарбуз завдяки високому вмісту клітковини надовго дарує відчуття ситості, але при цьому містить дуже мало калорій. Якщо в раціон ввести страви з гарбуза, можна істотно знизити калорійність, а це важливо для схуднення.

Однак Гінзбург закликав не зловживати, намагаючись харчуватися тільки гарбузом або побудувавши монодієту на цьому овочі. Він зазначив, що така монодієта погано переноситься — рослинні продукти містять сполуки, що подразнюють шлунок і підвищують апетит. Результат же від такої дієти дуже короткочасний — вага повернеться разом зі звичним раціоном.

Крім того, монодієтами в принципі не можна користуватися часто — це істотні обмеження в харчуванні, які можуть позначитися на здоров’ї. Монодієти мають багато протипоказань і починати їх без консультації з лікарем не рекомендується.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода