Лише на Рівненщині в серпні у лікарнях було 200 хворих з Ковід, зараз за 800. Якщо не зробити ці кроки, то на 15-20 грудня отримаємо апокаліпсис медичної системи, коли всі ліжка будуть заповнені”, — підкреслив очільник МОЗ Максим Степанов, коментуючи рішення уряду щодо запровадження карантину “вихідного дня”.

Міністр підкреслив, що це рішення зважене і приймалося з урахуванням думок та рекомендацій українських епідеміологів та лікарів-практиків.
“Ми радились з нашими епідеміологами щодо можливостей введення карантину “вихідного дня”. Зрозуміло, що повний локдаун був би ефективнішим, але цього, за розрахунками Міністерства фінансів та Міністерства економіки, не витримає наша економіка. Карантин “вихідного дня” дозволить зменшити кількість соціальних контактів. Тож ми отримаємо стабілізацію ситуації”, — сказав Максим Степанов.
Міністр зазначив, що карантин “вихідного дня” не є українським ноу-хау. Аналогічний механізм боротьби з розповсюдженням коронавірусної хвороби був застосований Ізраїлем. За словами Максима Степанова, завдяки цьому вдалося не лише зупинити ріст захворюваності, але й знизити її рівень.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода