Головний санітарний лікар Віктор Ляшко у себе на сторінці у мережі "Фейсбук" повідомив, що рівні захворювання на COVID-19 ще досить високі, а нові властивості вірусу, після "британської" мутації, збільшують ймовірність передачі вірусу саме серед домашнього оточення.

Традиційно, новорічні свята - це час зустрічі з рідними та друзями. Але цього року дуже важливо відсвяткувати не лише весело, а й безпечно. Як саме:

  • Плануйте святкування в компанії близьких вам людей, з якими ви проживаєте або контактуєте майже щодня! Утримайтеся від запрошення в гості людей, з якими останнім часом тісно не спілкувалися.
  • Заплануйте придбання подарунків завчасно. Здійсніть їх онлайн або в ранковий час щоб уникнути скупчення людей.
  • Надсилайте подарунки поштою, для родичів похилого віку з доставкою додому. А відкрити ці подарунки можна буде разом у новорічну ніч в онлайн спілкуванні.
  • Якщо все ж таки гостей не уникнути, то нагадайте їм вже зараз про необхідність носити маску, дотримання соціальної дистанції та обмеження зовнішніх контактів. Поцікавтесь чи мають вони симптоми хвороби чи не були в контакті з хворими. І якщо хоч щось з цього наявне, будь ласка, будьте розумними, перенесіть цю зустріч та святкування в онлайн.

І найголовніше! Не влаштовуйте і не беріть участь у жодних святкуваннях, якщо:

  1. вам або члену вашої сім'ї поставлено діагноз COVID-19;
  2. у вас є симптоми респіраторної хвороби;
  3. ви очікуєте результати аналізів на коронавірус;
  4. ви були в контакті з хворим на COVID-19.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода