Тобі, Овен

Я доручаю бути лідером, вести за собою інших і запалювати вогонь в їхніх серцях! Рухайся до своєї мрії, щоб надихати інших! Багато будуть лаяти твою упертість, але ти пам'ятай, що без упертості ніколи не досягти своєї мети!

Ось твоя мелодія, пам'ятай її

Тобі, Телець

Я дарую дуже незвичайний подарунок.

Ти легко зможеш примножувати матеріальні блага у своєму житті, якщо в твоєму серці буде горіти вогонь любові. Головне - не переплутай місцями любов і гроші. Любов для тебе повинна бути на першому місці, тоді буде виходити і друге, і третє, і десяте.

Ось твоя мелодія, пам'ятай її

Тобі, Близнюки

Я дарую вміння допомагати людям розуміти один одного. Але спочатку тобі потрібно буде досягти гармонії з собою і навколишнім світом. Якщо у тебе це вийде - світ отримає одного з кращих політиків, дипломатів, психологів у всій історії людства.

Ось твоя мелодія, пам'ятай її

Тобі, Рак

Я дарую надзвичайну чутливість і мудрість, яка виходить із неї. Але, будь ласка, не ставай мудрецем-відлюдником, адже твоя мудрість так потрібна навколишньому світу!

Ось твоя мелодія, пам'ятай її

Тобі, Лев

Я також, як Овну, дарую вміння вести за собою людей. Багато будуть лаяти тебе за твій егоїзм, як багато хто лає навіть наймудріших царів, але до кого вони приходять просити допомоги у своїх питаннях? Так, звичайно, до тебе. Я даю тобі дар великодушності, щоби ти допомагав всім, хто тебе попросить!

Ось твоя мелодія, пам'ятай її

Тобі, Діва

Я доручаю стати дослідником прекрасного світу, який я створив. Іди за своїм інтересом, досліджуй, використовуючи дар скрупульозності, і поширюй навколо себе ауру спокою і прихильності звичкам.

Ось твоя мелодія, пам'ятай її

Тобі, Терези

Я дарую вміння бачити гарне в самих звичайних речах. Милуйся і слав все, що ти бачиш. Спосіб вибирай сам - можеш співати, писати, малювати або ще що-небудь придумай, у тебе досить талантів для вираження краси!

Ось твоя мелодія, пам'ятай її

Тобі, Скорпіон

Я дарую дуже важкий подарунок... Але не ображайся на мене, син мій. Я дарую тобі вміння бачити душі інших людей наскрізь і, звичайно, це принесе тобі багато страждань... Але як тільки ти змиришся з тваринним світом в собі і в інших людях і приймеш цей світ таким, яким він є... - ти отримаєш все, що захочеш.

Ось твоя мелодія, пам'ятай її

Тобі, Стрілець

Я дарую вміння радувати інших людей і запалювати в них світло мрії. Кожен, хто зустрінеться з тобою - немов доторкнеться до чогось найкращого в собі...

Ось твоя мелодія, пам'ятай її

Тобі, Козеріг

Я дарую дар працьовитості. Ти навчиш людей працювати, щоб досягати всього, чого вони забажають. Кому, як не тобі, знати, що найкраще дається нелегко!

Ось твоя мелодія, пам'ятай її

Тобі, Водолій

Я доручаю бути вільним і щасливим, щоб я міг говорити через тебе... Щоб ти міг нагадувати людям про мене. Найкраще у тебе це вийде, якщо ти справді будеш щасливим, так що не забувай радувати себе!

Ось твоя мелодія, пам'ятай її

Тобі, Риби

Моєму наймолодшому дитяті дістанеться теж дуже нелегкий подарунок. Ти будеш відчувати майбутнє, ти будеш і справді дуже і дуже чутливим до всього в світі, щоб помічати мене у всьому... Але цим світ буде тебе ранити, адже страждань так багато. Не журися про це, тому що в найскладнішій ситуації я завжди прийду до тебе на допомогу.

Ось твоя мелодія, пам'ятай її

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода