Харчова плівка – обов’язково знайдеться на кухні будь-якої господині.

Найчастіше ми використовуємо її для того, щоб загорнути для себе на роботу декілька смачних бутербродів. Виявляється, це зовсім не межа можливостей маленької помічниці, а знаючи кілька крутих лайфхаків, з нею можна запросто вирішити непередбачені кулінарні складності.

Допоможіть своїм фруктам дозріти

Якщо ви купили ще не дозріли фрукти, покладіть їх у тарілку чи чашу та накрийте харчовою плівкою. Вона допоможе зібратися етилену — газу, який допомагає плодам швидше дозріти. До речі, стиглі банани, груші та яблука — рекордсмени з виділення етилену.

Збережіть полиці холодильника чистими

Харчова плівка відмінно врятує скляні полиці холодильника від неминучих забруднень. Просто застеліть плівкою їх поверхні, які часто доводиться мити, та міняйте, як тільки виявите нове забруднення.

Зберігайте порції тіста в морозильнику

Щоб залишити тісто застигати, загорніть його в харчову плівку. Воно не прилипне до поверхні холодильника і не вбере сторонніх запахів.

Захистіть свій ланчбокс від протікання

Перед тим, як покласти в сумку ланчбокс (або будь-який посуд, що ви берете з собою), спочатку обмотайте ємність харчовою плівкою, а потім вже закривайте кришкою.

Не дайте бананам зіпсуватися

Точно так само, як і фольга, харчова плівка дозволить вам довше зберегти банани свіжими, не давши їм зіпсуватися раніше часу. Просто оберніть хвостики бананів харчовою плівкою.

Зберігайте продукти правильно

Щоб такі ароматні продукти як, наприклад, шинка або сир, не перебивали та не вбирали запахи один одного, обмотуйте їх у харчову плівку. Вона допоможе захистити продукти від обвітрювання, зберігши їх смак і зовнішній вигляд.

Врятуйте недопите вино

Якщо під рукою не виявилося пробки, щоб закрити недопиту пляшку вина, використовуйте харчову плівку: вона не дозволить напою втратити смак і аромат.

Розкачуйте тісто, не забруднюючи стіл і качалку

Збережіть стіл і качалку чистими, готуючи тісто: просто застеліть одним листом харчової плівки робочу поверхню, а іншим накрийте тісто.

Не заляпайте кухню, використовуючи міксер

Щоб бризки від міксера або заглибного блендера не розліталися по всій кухні, оберніть харчовою плівкою приблизно три чверті чаші, залишивши невеликий отвір для приладу.

Використовуйте гаджети на кухні

Любите готувати дивлячись навчальні відео на YouTube? Оберніть свої гаджети харчовою плівкою, щоб захистити їх від вологи та різних забруднень.

Збережіть морозиво ніжним

Перш ніж відправити залишки недоїденого морозива в морозилку, загорніть їх в харчову плівку. Так ласощі не кристалізується, а вам наступного разу не доведеться їсти лід.

Відбивайте м’ясо, не забруднюючи бризками кухню

Перед тим, як відбити м’ясо, накрийте його плівкою: так вам не доведеться відтирати численні плями, бризки з усіх поверхонь.

Позбавтеся від дрозофіл

Якщо на вашій кухні завелися дрозофіли, спорудіть для них просту пастку, накривши склянку харчовою плівкою з дірочками, а на його дно поклавши що-небудь солодке (наприклад, шматочок банана). Вибратися з цієї приманки комашки вже не зможуть.

Зваріть яйце-пашот

Вам не потрібна пашотниця, щоб приготувати ідеальне яйце-пашот. Шукайте харчову плівку: поклавши її на тарілочку і змастивши рослинним маслом, розбивайте зверху яйце. Згорнувши плівку, зав’яжіть кінці в вузлик, опустіть яйце в киплячу воду і варіть близько п’яти хвилин.

 

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода