Мільйони людей в усьому світі вважають себе кавоманами і не уявляють життя без цього ароматного напою.

Як він впливає на організм і що зміниться, якщо відмовитися від кави, розповіла тренерка і дієтологиня Анастасія Полтавська.

Організм краще засвоюватиме вітаміни ⠀

За словами тренерки, кофеїн "вбиває" вітамін В, а також знижує вміст в організмі заліза, калію і цинку, вимиває кальцій, в результаті чого кістки стають крихкими.

Буде простіше знизити вагу

Кофеїн підсилює вироблення кортизолу (гормону стресу) і впливає на функціонування наднирників. ⁣⁣

Наднирники працюють спільно зі щитовидною залозою, яка піклується про обмін речовин – через каву він сповільнюється, і ви набираєте вагу.

Підвищиться імунітет

Кофеїн впливає на роботу щитовидної залози і призводить до ослаблення імунітету. Це може стати причиною хвороб. Тому, якщо є проблеми зі здоров'ям, слід обмежити споживання кави.

Налагодиться робота печінки

Для того щоб кава засвоїлася, печінці доводиться посилено працювати для виробництва ензимів, які його розщеплюють.

Ви станете енергійнішими

Незважаючи на те, що від кави ви відчуваєте прилив сил, в кінці кінців це перестає працювати. ⁣Кава змушує тіло виробляти адреналін, і якщо ви п'єте її постійно, то вам з кожним разом потрібно все більше і більше кофеїну, щоб організм відповідав на нього з однаковою ефективністю.

Ви відчуєте себе сексуальнішими ⠀

За словами дієтологині, як тільки знизиться тиск на щитовидку кофеїном, в інтимному житті теж відбудуться зміни. Вона уточнила, що це пов'язано з тим, що щитовидка відповідає за гормони, які керують лібідо, наприклад, тестостероном.

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода