У світі існує досить багато речей, які, крім прямого призначення, можна використовувати і для інших корисних справ.

Лак для волосся не виняток. Крім того, що він дозволяє зберегти укладку бездоганною, він може допомогти і в побуті.

1. Можливість зафіксувати блискавку

Іноді люди потерпають від того, що блискавка на джинсах під час носіння постійно розстібається. Цьому можна запобігти, якщо збризнути її засобом для стайлінгу.

2. Прибрати сліди від косметики

Тональний крем, помада, рум’яна на одязі — все це не рідкість для будь-якої жінки. Лак для волосся допоможе прибрати ці плями моментально. Нанесіть засіб на забруднену ділянку і тільки потім приступайте до прання — всі плями відійдуть від тканини дуже швидко. До речі, аналогічним чином можна позбутися від свіжих плям фарби для волосся на одязі.

3. Для створення фото з їжею

Ця хитрість поширена серед фотографів. Якщо страву або просто їжу збризнути лаком для волосся, то під його впливом колір овочів, фруктів і інших продуктів стає набагато насиченішим, на поверхні утворюється апетитний глянсовий блиск. Звичайно, як би смачно це не виглядало, їсти це вже не можна.

4. Комфорт для ніг

Стайлінг допоможе додати блиск новизни будь-якому лакованому взуттю. Але і це ще не все. Якщо ноги «їздять» у літньому взутті — розпиліть невелику кількість лаку на ступні і ця проблема зникне.

5. Боротьба з комахами

Абсолютно будь-яка комаха у будинку безсила проти лаку для волосся. Тому, виявивши у себе в квартирі тарганів, мух, мурашок або іншу подібну живність — збризніть її лаком, і вона більше ніколи вас не потурбує.

6. Підвищення щільності колготок

Щоб зробити колготки міцнішими, перед тим як надіти, на них потрібно розпорошити лак для волосся. Це зробить колготки міцнішими і не дозволить їм швидко порватися. Але навіть, якщо це і станеться, то зупинити «стрілку» так само допоможе лак.

7. Закріплювач кольору

Лак дозволяє надовго зафіксувати яскравість картини, намальованої пастеллю або вугіллям. Більш того, під його впливом всі кольори стануть набагато яскравішими і ніякого вицвітання можна не боятися. Зафіксувати таким чином малюнок можна не тільки на картині, але і на асфальті.

8. Для свіжості букету

Щоб квіти в букеті надовго зберегли свою красу, їх потрібно покрити лаком для волосся. Стайлінг зафіксує пелюстки і не дасть їм впасти.

9. Гелієві кульки

Щоб захистити повітряні кульки від швидкого здування і пилюки — після надування збризніть їх лаком для волосся.

10. Засіб для чищення шкіри

Цим засобом можна ефективно очистити плями від чорнила і фломастера на натуральній шкірі. Для цього потрібно зовсім небагато засобу нанести на постраждалу ділянку і залишити діяти на п’ять хвилин, а потім протерти м’якою сухою ганчірочкою. Якщо з першого разу позбутися від проблеми не вдалося — треба повторити маніпуляції ще раз, до повного зникнення проблеми. Щоб після очищення повернути блиск виробу, на поверхню шкіри потрібно нанести трохи жирного крему або масла і добре втерти.

11. Декорування

А якщо взяти лак з блискітками, то його можна застосовувати для декорування різноманітних поверхонь: тканин, ялинкових іграшок, гілок новорічної ялинки, паперу тощо. Тут справа обмежується тільки вашою фантазією.

12. Шерсть на одязі

До одягу часто прилипає шерсть і дрібні ворсинки, які псують зовнішній вигляд. Якщо поруч не виявилося спеціального липкого ролика, замінити його зможе лак для волосся і чистий рушник. Розпиліть засіб на рушник і протріть одяг, змахуючи налиплий ворс. Крім того, що тканина стане чистою, вона набуде антистатичного ефекту і до неї нічого не буде «приставати».

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода