Домашні улюбленці приносять щастя в наш будинок. Але тримати у квартирі кішку або собаку - це ще й велика відповідальність. Вихованці завдають додаткових турбот. Особливо, якщо справа стосується прибирання.

Пропонуємо кілька порад, як швидко й ефективно позбутися шерсті на килимах і м'яких меблях. Адже саме ця проблема найчастіше турбує власників кішок і собак.

Якщо у вас є автомобільний склоочисник, сміливо використовуйте його для прибирання волосся і шерсті. Проведіть ним по килиму, і ви вразитеся, скільки всього збереться на гумці.

Мабуть, найвідоміший спосіб - це гумова рукавичка. Намочіть її, потім круговими рухами поводіть по килиму або іншій поверхні.

Старі капронові колготки - ще один відмінний засіб. Надягніть їх на руку і протріть килим. Наелектризоване волосся й шерсть миттєво зберуться на колготках.

Невеликі ділянки скупчення шерсті почистіть за допомогою скотча або липкої стрічки. Можна також обгорнути нею валик для фарбування й поводити по поверхні.

Якщо шерсть тварин глибоко застрягла в килимі, візьміть шматочок дерева й обгорніть його наждаковим папером. Потріть цим пристосуванням килим.

За матеріалами інтернет видань

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода