Уже зовсім скоро відзначатиметься добре сімейне свято – День матері. Присвячене воно найріднішій і найближчій людині, котра дала життя своїй дитині.

День матері є чудовим приводом привітати найдорожчу людину, сказати їй теплі слова й продемонструвати свою любов і турботу. Пам’ятайте навіть найменша дрібничка, вручена цього дня, потішить жіноче серце та підніме настрій дорогій людині.

Букет 

Квіти – це вже привід для радості. Належним чином будуть оцінені, зокрема, улюблені квіти матері. Якщо ж матуся віддає перевагу кімнатним рослинам, можна подарувати якийсь новий екземпляр у вазоні.

Креативним варіантом буде, наприклад, букет із шоколадних цукерок. Можна також власноруч зробити квіти з паперу або бісеру. Для цього потрібно лише знайти в інтернеті майстер-клас з описом або відео та, залучивши фантазію, сформувати милий букет.

Листівки до Дня матері

Зворушити матусю можна навіть звичайною листівкою. Придбати її в магазині чи зробити  своїми руками – обидва варіанти будуть хорошими. Звісно ж, від себе варто написати у вітальній листівці, як ви любите і цінуєте свою маму.

Різні дрібнички, зроблені власноруч

Це чудова ідея для подарунка як для дітлахів, так і для дорослих. Можна, зокрема, зшити прихватки для кухні, оригінально прикрасити рамочку для фотографій, красиво оформити фотоальбом, зробити красиву ароматизовану свічку. Дітлахи можуть намалювати для мами милу картину або вишити її нитками, стрічками або бісером.

Приготовлений торт, тістечка чи будь-які інші смаколики – такий подарунок матуся обов’язково оцінить.

Позитивні емоції для мами у дарунок

Нагадати про себе цього дня – це вже маленький подарунок. А, якщо до цього додати, наприклад, квиток у театр, сертифікат у СПА або салон краси, поїздку до моря, запрошення на виставку, спільний похід у ресторан чи навіть прогулянку по парку – свято для матусі буде чудовим.

Яскрава фотосесія

Красиві світлини, зроблені у заквітчаних парках або в фотостудії, збережуть пам’ять про подію. Це може бути як індивідуальна зйомка, так і всією родиною (що для матусі буде неймовірно приємним!).

Прикраси та аксесуари

Підібрана відповідно до смаку мами підвіска, сережки чи перстень – це красива ідея привітати матір зі святом. До того ж нині можна зробити замовлення, аби коштовності були виготовлені за власним ескізом, що буде ексклюзивнішим.

Косметика та парфумерія

Це один із тих пунктів, які точно потрібні кожній мамі. Набір засобів і кремів для догляду за шкірою або волоссям, різні милі дрібнички для ванної – це все обов’язково сподобається. Ідеальним варіантом стане також ідеальний аромат, який підкреслить особливість мами.

Корисні подарунки

Такий подарунок ніколи не завадить. Особливо актуальні нині такі новинки, як мультиварка, мультипіч, аерогриль, хлібопічка, електрична м’ясорубка, стайлер, інноваційний фен, LED-телевізор. Головне, щоб це була потрібна річ.

Гаджети

Хорошим придбанням для матері будуть, наприклад, електронна книга, телефон, планшет або ноутбук. Бюджетним такий варіант складно назвати, але, з іншого боку, День матері – чим не привід порадувати рідну людину.

Книга 

Це найкращий подарунок кожному. Головне правильно вибрати книгу, враховуючи уподобання матері. Новий роман улюбленого автора, колекційне видання улюбленого твору, збірка рецептів, зразків вишивок чи порад для догляду за рослинами – варто лише правильно обрати книгу.

Джерело: сайт Уніан

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода