Останнім часом в інтернеті все більше говорять про нові яскраві анстистрес-іграшки сімпл-дімпл (Simple Dimple) та поп-іт (Pop It). 

Це різнокольорові силіконові формочки з виямками, на які можна натискати. Це удосконалений варіант пакувальної бульбашкової плівки, яку усі знають як найкращий засіб для зняття стресу.

Початково ці іграшки створили для дітей ще кілька років тому, але завдяки соціальним мережам, зокрема й тіктоку, ними зацікавилися і дорослі. У 2021 році сімпл-дімпл та поп-іт стали новими спінерами – рівень їхньої популярності неможливо переоцінити.

Сімпл-дімпл та поп-іт часто плутають, адже обидві іграшки доволі схожі за принципом дії. Проте між ними все-таки є певні відмінності.

Поп-іт

Дослівний переклад назви Pop It – “лопни мене”. Ці іграшки схожі на форми для льоду, але мають інше призначення. З силіконовими бульбашками поп-іт можна гратися нескінченно – при натисканні їх просто видавлюють в інший бік. Потім іграшку можна перевернути, і розпочати спочатку. 

Поп-іт створили для розвитку мілкої моторики і концентрації у дітей. Але набагато частіше їх використовують для досягнення антистрес-ефекту. 

На хвилі популярності виробники поп-ітів почали випускати іграшки різних форм, розмірів та кольорів. Крім того, їх роблять частинами й інших аксесуарів, зокрема чохлів для мобільних телефонів та інших пристроїв.

Сімпл-дімпл

Назва іншої іграшки Simple Dimple дослівно означає “проста ямка”. Ці іграшки дуже схожі на поп-іти, але зазвичай вони меншого розміру. Бульбашок на сімпл-дімплах також менше, але вони можуть бути різного розміру та форми, тоді як на поп-ітах виямки однакові. Доволі часто до сімпл-дімпл прикріплять карабін або кільце, щоб іграшку можна було кудись причепити та носити із собою.

Джерело: сайт 24 канал

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода