Ніхто достеменно не знає, звідки з'явилося поняття «хот-дога», але відомо, що 1893 рік був оголошений великим роком «сосиски в булці». Національний день хот-дога (National Hot Dog Day) був офіційно встановлений Торговельною Палатою США у 1957 році. 

У 1994 році була створена Національна рада хот-дога і сосисок (The National Hot Dog and Sausage Council), що займається вивченням якості продукту, дегустацією і рекламою хот-дога. 

Традиційно члени ради любителів хот-дога і сосисок проводять змагання з мистецтва приготування хот-догів, проголошуючи 4 основних правила: 
Особам, старше 18 років, не дозволяється поливати хот-дог кетчупом; 
Хот-дог в здобній булочці не можна їсти з тарілки, а тільки руками; 
Приправу, що залишається на руках, не можна змивати, потрібно облизати пальці; 
Ні в якому разі не можна класти хот-дог на витончену порцеляновий посуд, це просто несумісно з поняттям «хот-дог — національна американська їжа». 

Статистика стверджує, що останнім часом споживання хот-догів зросло, і середній американець з'їдає приблизно 60 хот-догів на рік. 

В День незалежності США американці поглинають приблизно 150 мільйонів хот-догів. Якщо розтягнути такий хот-догів ланцюжок, то можна п'ять разів покрити відстань між Вашингтоном і Лос-Анджелесом.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода