Вперше за 50 років українці зможуть побачити кільцеподібне сонячне затемнення. У червні 2021 воно збігається зі святом Вознесіння Господнього і вінчає коридор затемнень. Така комбінація може мати серйозний вплив на майбутнє.

Що таке кільцеподібне сонячне затемнення

Під час затемнення Земля, Сонце і Місяць шикуються в одну лінію. Видів затемнень буває кілька - повне, часткове і кільцеподібне. У першому випадку Місяць закриває сонячний диск повністю, так як знаходиться максимально близько до Землі, у другому - лише його частину. Коли Місяць знаходиться на віддалі, то його діаметр менше Сонця і він закриває Сонце, залишаючи по краях ореол, який світиться. Це і називається кільцеподібним затемненням. Мабуть, це самий ефектний вигляд сонячного затемнення.

Коли і де можна побачити сонячне затемнення в червні 2021

10 червня 2021 року затемнення зможуть побачити не скрізь. Місяць буде наповзати на Сонце поступово, тому більшість побачить лише часткове перекриття сонячного диска. 

Жителі України зможуть спостерігати за затемненням з 13:16 10 червня. Максимальної фази явище досягне о 14:15, а закінчиться - о 15:03. При спостереженні зі столиці України Сонце буде закрито на 12%. Жителі півдня України затемнення побачити не зможуть.

Повністю кільцеподібне сонячне затемнення можна буде спостерігати тільки в Канаді, Гренландії і на північному сході Росії. Для інших регіонів це буде часткове сонячне затемнення.

Дивитися на затемнення без засобів захисту небезпечно для очей, тому телескопи і біноклі обов'язково повинні бути оснащені спеціальними фільтрами. Ну або можна скористатися старим перевіреним способом і милуватися затемненням через закопчене скельце.

На що впливає сонячне затемнення 2021

Будь-яке затемнення має потужну енергетику, а сонячне затемнення 10 червня того ж завершує коридор затемнень, який був відкритий 26 травня повним місячним затемненням. Езотерики стверджують, що це кульмінаційна точка в підведенні підсумків життя і час, коли закладається програма на найближчі 18 років. У цей день потрібно остаточно зрозуміти, чи правильним шляхом ви йшли до цього, вирішити, чого ви хочете насправді і спробувати змінити життя. Це не означає, що 10 червня потрібно терміново міняти роботу або призначати побачення, різких рухів тіла якраз здійснювати не варто. А ось скласти план дій на майбутнє, визначити цілі і засоби їх досягнення буде дуже до речі. Тим більше, що в день затемнення будуть загострені інтуїція і творчі здібності.

Кінець коридору затемнень визначає програму на найближчі 18 років

Що потрібно і що не варто робити в день сонячного затемнення

Не починайте нові проекти в будь-якій області. Договори в цей день не підписуємо!

Не беріть кредити і не давайте в борг. І не просіть про підвищення зарплати.

У день затемнення активізуються енергетичні вампіри і маніпулятори. Постарайтеся обмежити спілкування з такими людьми або хоча б не реагуйте на провокації і критику.

Не вступайте конфлікти, не з'ясовуйте відносини. Емоційний фон 10 червня підвищений, тому легко посваритися з коханою людиною або колегою через дрібницю. Не ображайте інших і не ображайтеся самі.

Поїздки, особливо далекі, краще відкласти на пару днів. Будьте обережні за кермом і уважні на пішохідних переходах.

Не витрачайте гроші даремно. Особливо на дорогі покупки.

Корисно буде проаналізувати власні помилки, подумати як їх уникнути в подальшому. Але ні в якому разі не займайтеся самобичуванням!

Залиште шкідливі звички. Хоча б частково. Як би банально не звучало, але шкідливі звички закупорюють енергетичні потоки. Наприклад, через паління організм не отримує те саме Ци, яке і є життя.

Менше навантажуйте організм.  Краще дати своїй зовнішній оболонці розвантажувальний час. Тіло скаже "спасибі".

Не навантажуйтесь фізично. Внутрішнє завжди пов'язано зі зовнішнім. Тому як би не хотілося, бажано поменше навантажувати себе фізичними вправами і спортзалами. Не потрібно відмовлятися зовсім, адже спорт, йога і рух - це життя. Але ніякого екстриму.

Сонячне затемнення + Вознесіння Господнє. Загальні рекомендації на цей день

Вознесіння Господнє - одне з головних християнських свят з багаторічними традиціями і зі своїми правилами і заборонами. Цікаво, що багато з них збігаються з тим, що радять робити в день сонячного затемнення

У цей день не можна думати про погане, так як думки можуть матеріалізуватися. У свято потрібно думати тільки про хороше.

Бажання, загадані в свято Вознесіння, часто виконуються, але вони не повинні бути спрямовані на шкоду іншим. Чим чіткіше ви продумаєте свої бажання, тим краще. В ідеалі їх добре візуалізувати - тобто постаратися уявити собі їх виконання і відчути позитивні емоції від цього.

У свято Вознесіння прийнято допомагати всім, хто цього потребує.

На цей день не варто планувати важливі справи, в тому числі не можна вінчатися. Та й від домашніх справ краще відпочити.

За старих часів на Вознесіння влаштовували святкові гуляння зі смачними частуваннями. Варто підтримати цю традицію. Але краще відмовитися від шкідливих і важко засвоюваних блюд.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода