Спочатку вибирають бульби ранніх, затим середньостиглих, насамкінець – пізніх сортів. Після копання картопля має пройти «лікувальний» період. Її зсипають під навісом чи у сараї. Якщо під час копання йдуть дощі, врожай просушують, влаштовуючи протяг. За сухої та жаркої погоди забезпечують провітрювання і намагаються купу охолодити.

За цей час механічні ушкодження бульб заживають, шкірка міцнішає. Тривалість реабілітаційного періоду залежить від якості картоплі, проте не має перевищувати 3 тижнів. За низьких температур пошкодження заживають довше. Лікувальний процес особливо потрібний, якщо під час вегетації і збирання картоплі були несприятливі погодні умови, дощі або посуха.

Дуже важливо охолодити картоплю, перед тим як занести її до сховища на зберігання. Для цього її можна вкривати землею, поки температура всередині купи не дійде до 4ОС. Іноді копають траншеї завглибшки до метра, облаштовуючи у них вентканали, потім засипають бульби для охолодження.

Перед  закладанням картоплі у сховища на зберігання, її варто охолодити

Картоплю перебирають, видаляючи ушкоджені, а здорові закладають на зимове зберігання. Важливо при цьому не допустити контакту бульб із залізом, бетоном, цементом, відкритими ділянками цегляної кладки. Тому засіки обшивають дерев’яними дошками.

Особлива увага – до вентиляції у погребі. За слабкого природного повітрообміну бульби у верхньому шарі запотівають. Для запобігання цьому явищу купу можна вкрити соломою, стружкою або мішковиною.

У процесі зберігання найважливішим параметром є температура повітря у сховищі. Вона має бути в межах 2-5ОС.

Картопля краще витримує тепло, ніж холод. Збереженню картоплі сприяє обпудрювання її крейдою, пересипання сухим цибулинням. Також використовують листя горобини. Воно містить фітонциди, які применшують дію хворобо­творних мікробів. Більший ефект буде, якщо листя подрібнити і встелити ним засік. Антисептичні властивості є й у торфу.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода