Сухі шампуні стали особливо популярними в останні роки, хоча їх винайшли ще в кінці минулого століття. Це справжній SOS-засіб для тих, хто не встигає або не хоче вимити волосся і зробити укладку, інформує Ukr.Media.

Склад сухого шампуню мало нагадує звичайний — в ньому немає мильних і інших поверхнево-активних речовин. По суті, це абсорбент, який добре вбирає шкірний жир і інші забруднення, що залишаються на волоссі.

Особливо добре він допомагає жирній шкірі, яку доводиться мити часом занадто часто. Сам по собі сухий шампунь не шкодить ні волоссю, ні шкірі голови, однак, як і міцелярна вода, він залишається в місці нанесення разом з увібраними в себе себумом і жиром.

Занадто часте застосування загрожує тим, що пори на шкірі заб'ються, від цього можуть з'явитися прищі на голові. Крім того, без «дихання» волосяні фолікули починають отримувати менше живлення, а це позначається на зростанні волосся.

Стилісти радять дотримуватися кількох простих правил, щоб зберегти шкіру голови і волосся здоровими. Сухим шампунем не варто користуватися частіше 2-3 разів на тиждень, а якщо шкіра схильна до сухості, то ще рідше.

Наносити сухий шампунь потрібно тільки на сухе волосся з відстані близько 30 сантиметрів, направляючи струмінь з аерозолю на корені. Через кілька хвилин, коли засіб подіє, потрібно розподілити пальцями шампунь по шкірі голови.

Для брюнеток і блондинок роблять різні сухі шампуні, вказуючи тип волосся на етикетці. Це пов'язано з різною будовою волосся. Сухий шампунь перед сном бажано змити, щоб запобігти закупорюванню пір.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода