Одні переконані, що найважливіше – осіннє перекопування, інші – що після таких заходів навесні буде тяжче дочекатися врожаю, тож перекопувати ділянку краще з настанням тепла.

Хто все-таки правий – однозначно сказати тяжко. Насамперед варто відштовхуватися від того, який клімат у вашому регіоні і який тип ґрунту на вашому городі

Так, якщо ґрунт важкий і глинистий, то орати город доведеться і восени, і навесні, бо інакше хорошого врожаю можна й не дочекатися.

А от з легким і пухким ґрунтом ситуація зовсім інша – тут достатнього одного перекопування навесні. Те ж саме – і з піщаним ґрунтом.

Щодо клімату, то в теплих регіонах земля зазвичай швидше висушується, тож їй не потрібне часте перекопування (двічі на рік). А в регіонах із вологою холодною зимою город краще перекопувати тільки навесні, адже за зиму – через погодні умови – ґрунт ущільнюється і стає непридатним для вирощування культур.

Як правильно перекопувати город?

Неправильне перекопування ґрунту принесе більше шкоди, ніж користі. Тому варто пам’ятати про таке:

Перекопувати город треба після збирання врожаю – до кінця жовтня і початку заморозків.

Глибина перекопування може становити від 5 до 30 см – все залежить від культури, яка росла на певній ділянці:

грядки, де росли помідори, перець, редис і бобові перекопують на невелику глибину;
а грядки після картоплі, моркви, гарбуза та дині перекопують якомога глибше.
Якщо ґрунт не перекопували кілька років поспіль, то доведеться не просто його розпушити, а перевернути всі шари, щоб підняти корисні мікроелементи на поверхню.

Джерело: Ukr.Media

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода