Щороку у всьому світі випивається понад 400 млрд чашок кави. За даними сайту HowStuffWorks, щодня лише в США 107 млн людей випивають 3,5 чашки цього ароматного напою.

Дарує почуття щастя

На думку американських учених, щоденне споживання кави сприятливо впливає на здоров'я. Вона знижує ризик серцевих захворювань, раку печінки, хвороби Паркінсона та діабету ІІ типу.

До того ж кавові зерна містять вітаміни групи B, калій, залізо та рибофлавін. Вони також є найкращим джерелом антиоксидантів. Крім того, посилюють почуття щастя.

Без вершків та цукру

Суперечки між поціновувачами гарячої та холодної кави не вщухають. Яка ж з них корисніша? Останні дослідження вченого показують, що гаряча заварна кава містить значно більше антиоксидантів, ніж приготовлена холодна. Вона зберігає більше корисних організму речовин.

Що стосується свіжомеленої кави, то вона менш калорійна, ніж її замінники, включаючи розчинну каву.

І, нарешті, що стосується улюблених багатьма вершків. На жаль, додаючи в каву молоко, цукор, ароматизовані сиропи або збиті вершки, тим самим збільшуємо його калорійність приблизно на 70 ккал. Особливо високою калорійністю відрізняється кава, яку подають у кафе. Так що варіть її та пийте вдома із задоволенням.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода