У день весілля кожна наречена мріє про те, щоб урочистість відбулася ідеально. Однак багато людей вірять у те, що крім факторів, які залежать від організації і докладених зусиль, на результат подій можуть вплинути й прикмети, що пов’язані з цією подією. Розгляньмо сприятливі і погані ознаки, а також їх значення.

Сприятливі прикмети

Про деякі сприятливі прикмети (наприклад, про бите скло, яке приносить щастя) знають багато людей, а інші здадуться дивними і навіть неприємними. Однак усі вони, згідно з повір’ями, обіцяють удачу і довге спільне життя:

Павук на весільній сукні

Виявлення павука на плаття може здатися кошмаром у день весілля, але англійська легенда свідчить, що це — гарна ознака, яка пророкує добробут і щасливе спільне життя.

Дощ у день весілля

Попри те, що похмура погода може стати причиною ряду незручностей, у деяких культурах дощ у день весілля символізує удачу і швидке народження дітей. А тому не варто засмучуватися, якщо у призначений день погода піднесла вам неприємний сюрприз — це безумовно гарний знак.

Бите скло

У Італії багато молодят розбивають вазу або келих на своєму весіллі, докладаючи до цього чималі зусилля. Традиція свідчить, що кількість уламків, на які розбивається скляний посуд, символізує те, скільки років пара буде щасливою у шлюбі.

Сльози у день весілля

Важко знайти наречену або нареченого, які б не пролили хоча б кілька сльозинок у день весілля, і насправді це добре. Вважається, що виплакати усі сльози у день весілля — означає позбутися від них на весь час спільного життя.

Несприятливі прикмети

Вважається, що поганих ознак можна уникнути, якщо знати про них заздалегідь — вивчаємо найпопулярніші погані прикмети, які не обіцяють молодятам нічого гарного:

Перли

Попри те, що прикраси з перлів часто обираються нареченими для весільного образу, від цього каміння все ж таки краще відмовитися. Вважається, що перли уособлюють сльози і символізують смуток та страждання, а тому краще перестрахуватися і обрати щось інше у такий важливий день.

Використання прізвища чоловіка до весілля

Деякі люди вважають, що наречена може спокушати долю, приміряючи нове прізвище до весілля — іншими словами, весілля може не відбутися, якщо вона це зробить.

Ножі у якості весільних подарунків

Згідно з народними повір’ями, ніж означає розрив відносин і є поганим подарунком на весілля. Якщо вам подарують ніж, дайте тому, хто його подарував, будь-яку суму, хоча б монету. У такий спосіб ви перетворите подарунок на покупку, і він не принесе вам нещасть.

Весілля у суботу

Хоча цей день тижня вже давно є найпопулярнішим для укладення шлюбу, стародавня кельтська легенда свідчить про те, що парам слід уникати суботнього весілля за будь-яку ціну. Згідно з повір’ям, понеділок — до багатства, вівторок — до здоров’я, середа — найкращий день з усіх, четвер — до втрат, п’ятниця — до хрестів, а субота не принесе удачі. Тож у разі, якщо ви вірите у прикмети, уникайте цього дня тижня (втім, виходячи з опису прикмети, четвер і п’ятниця теж навряд чи підходять для весільної урочистості).

Кільця, що впали

Вважається, що кільця, які впали, означають помилковий шлюб. А у деяких країнах навіть існує повір’я, що якщо хтось впустить кільце (або кільця) під час церемонії, то ця людина може померти.

Джерело

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода